Manga ve Anime Çizim Kalemleri

Geçen gün yeni çizimler için kalem almaya gittiğim bir kırtasiyede, sadece anime ve manga çizimleri ve renklendirmeleri için kalemler buldum. Faber Castell‘in çıkardığı kalemlerin peri, tatil, yakışıklı erkekler ya da güzel kızlar gibi bir sürü renk çeşitleri var.

 
anime_manga_cizim_kalemi_2

 

Yukarıda gördüğünüz kalemler daha çok manga çizimleri için ideal. Aslında ben de alıp güzel çizimler yapabilirim ama ben dijital çizimleri daha çok seviyorum. Gördüğünüz kalemler içinde birden çok kalınlıkta kalemler mevcut. Tam bir çizim için ihtiyacınız olan herşey içinde. Ancak unutulmaması gerekiyor ki bu kalemlerle yaptığınız çizimler silinmiyor. Fiyatı 30 lira civarında.

 
anime_manga_cizim_kalemi
 

Yukarıda gördüğünüz bu kalemler ise kurşun boyalı kalemler. Çizim yaparken çok fazla bastırmadığınız sürece kolaylıkla silinebilir ve daha önce de bahsettiğim gibi bir sürü seçeneği var. Fiyatı 20 lira civarında.

Manga ve Anime Çizim Kalemleri Manga ve Anime Çizim Kalemleri Manga ve Anime Çizim Kalemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>